Anasayfa / Kurumsal / Hakkımızda

Fıçı Tamburlu Kumlama Makinaları

Fıçı Tamburlu Kumlama Makinaları

View more

Tamburlu kumlama makineleri proseslerinde en yüksek verim ve kaliteyi Dhm çelik fıçı  tamburlu kumlama makineleri  yakalayabilmektedir. Müşterilerden alınan geri bildirimler ve tecrübeler makinamızın tasarımında büyük rol oynamıştır. Çelik fıçı tamburlu makinelerimiz endüstrinin birçok alanında  farklı  yüzey işlemleri için kullanılabilmektedir. Dökümhanelerde kumdan arındırma , dövme çelikhanelerin tufaldan arındırma ,  shot peening gerilim giderme işlemlerinde yüksek performanslı ve homojen  çözümler sunabilmektedir. Diğer tamburlu makinelerden farklı olarak , çelik fıçı olarak tanımlanan tambur içerisie 100 kg ağırlıktan ,500mm boya kadar farklı şekilllerde olan bir çok parçayı rahatlıkla kumlayabilmektedir.  

 

ÖZEL TASARLANMIŞ MANGANLI FIÇI SİSTEMİ 

 

Aşınmaya oldukça dayanıklı manganlı sacdan imal edilmiş olan çelik fıçı  içerisine yerleştirilmiş olan dalga şeklindeki seritler sayesinde  ve tabanına yerleştirilmiş olan piramis sayesinde iş parçalarınızın şekli ne olursa olsun eşsiz bir karışım sağlamaktadır.

 

Kumlama prosesi sırasında çelik fıçı içerisine püskürtülen granül fıçı üzerindeki deliklerden alt helezon akmaktadır. Bu delikler parçalarınızın boyutlarına göre büyültülebilir ya da küçültülebilir.

 


Fotoğraf Galeri